Ib Kofod Larsen sideboard

474705

IB KOFOD-LARSEN, Säffle, sideboard, 1960-tal, palisander, benställning i metall, 3 dörrpar, 81, 240x44 cm

CITES-intyg medföljer

Visst slitage, senare ben

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 14

Ib Kofod Larsen sideboard

Budhistorik (22 bud)
3466640
12 000
3466637
11 500
3466616
11 000
3466634
11 000
3466616
10 500

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.