Dolk

472026

DOLK, 1900-talets början, klinga med graverad dekor, träfäste med mässingsnitar, längd 39 cm
Proveniens Rashammar

Vapen/Medaljer

Dolk

Budhistorik (4 bud)

3498799
600
3494509
450
3480347
3476769

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.