Ridspö med värjklinga

471893

RIDSPÖ, med värjklinga, 1900-tal, flätad med krycka i vitmetall, kryckan även med visselpipa, längd 75 cm

Doppsko saknas, slitage

Vapen/Medaljer

Visas på begäran

Ridspö med värjklinga

Budhistorik (17 bud)
3499948
1 700
3498960
1 600
3498960
3496406
950
3496406
850

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.