signerad G. Ozuna blandteknik

471849

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Komposition, signerad och daterad G. Ozuna - 71, blandteknik på på papper, ca 24x31 cm

Fack 50

signerad G. Ozuna blandteknik

Budhistorik

2017-09-28 kl 18:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.