Pavel Romanovich Medem Landscape with water lilies

471821

PAVEL ROMANOVICH MEDEM (Ryssland 1858-?):
Landskap med näckrosor, signerad, olja på duk, 92x137 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 3

Budhistorik (9 bud)
3510821
20 000
3510817
15 000
3500509
5 800
3493778
5 600
3493675
5 000

Slutpris SEK:
20 000
1 954 EUR, 2 286 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.