Slaglåsrevolver i schatull

Föregående | Översikt | Nästa

471724

SLAGLÅSREVOLVER, 1800-talets mitt, pocketmodell, pipan märkt "Saml Colt", numrerad 48509, graverad stomme och pipa, märkt "Colts patent", kolv i valnöt, längd 25,5 cm, i schatull med tillbehör

Vapen/Medaljer

Monter 19

471724 - Slaglåsrevolver i schatull
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Slaglåsrevolver i schatull

Budhistorik (41 bud)
3476516
13 500
3476637
13 500
3476516
13 000
3476636
12 500
3476516
12 000

2 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 19:15
AKTUELLT BUD SEK:
13 500
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer