Slaglåsgevär

Föregående | Översikt | Nästa

470947

SLAGLÅSGEVÄR, 1700-tal, ändrat från flintlås, pipa med oktagonalt kammarstycke, helstock i alm, stålbeslag, längd 127 cm

stockskador

Vapen/Medaljer

Rum 15

470947 - Slaglåsgevär
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Slaglåsgevär

Budhistorik (2 bud)

3488871
2017-09-20 22:34:27
3476409
2017-09-16 16:56:20

3 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 13:10
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer