Snapplåsgevär

470934

SNAPPLÅSGEVÄR, turkiskt, 1800-tal, med flintsnapplås, oktagonal pipa, stock med mässingsbeslag, längd 113 cm

skador, slitage

Vapen/Medaljer

Snapplåsgevär

Budhistorik (14 bud)
3497590
3499078
3497590
1 700
3499073
1 600
3497590

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.