Slaglåsgevär av Marckman

470779

SLAGLÅSGEVÄR, svenskt, dubbelpipigt, signerat J P Marckman Eskilstuna, längd 121 cm

Skador och lagningar

Vapen/Medaljer

Rum 15

Slaglåsgevär av Marckman

Budhistorik (13 bud)
3500756
3499854
1 400
3499854
1 300
3497616
3497616
850

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.