Slaglåspistoler

470410

SLAGLÅSPISTOLER 4 st, 1800-talets andra hälft, kaliber ca 10,5 mm, längd 19,5-24 cm

slitage

Vapen/Medaljer

Monter 19

Slaglåspistoler

Budhistorik (13 bud)
3489804
3 400
3499236
3 200
3489804
3499053
2 800
3489804
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.