Horn Chairs

Föregående | Översikt | Nästa

470315

HORN CHAIRS, 2 st., 1900-tal, kohorn, svart skinnklädsel, höjd 80-84, sitthöjd 45 cm

Slitage, klädsel med skador

Möbler, Stolar

Rum 18

470315 - Horn Chairs
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Horn Chairs

Budhistorik (7 bud)
3487805
5 800
3485386
1 300
3483775
3482485
3479546

3 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 21:51
AKTUELLT BUD SEK:
5 800
Utropspris SEK:
20 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer