Horn Chairs

470315

HORN CHAIRS, 2 st., 1900-tal, kohorn, svart skinnklädsel, höjd 80-84, sitthöjd 45 cm

Slitage, klädsel med skador

Möbler, Stolar

Rum 18

Horn Chairs

Budhistorik (10 bud)
3498167
9 000
3498165
7 000
3493226
6 000
3487805
5 800
3485386
1 300

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.