Nyckelpistol signerad Brummit

470121

NYCKELPISTOL, 1800-tal, avskruvbar pipa, låset signerat Brummit, säkring, längd 28 cm

Vapen/Medaljer

Monter 18

Nyckelpistol signerad Brummit

Budhistorik (34 bud)
3501674
10 500
3501687
10 000
3501674
9 200
3501669
9 000
3501669
8 400

Slutpris SEK:
10 500
1 026 EUR, 1 200 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.