Nyckelpistol signerad Brummit

Föregående | Översikt | Nästa

470121

NYCKELPISTOL, 1800-tal, avskruvbar pipa, låset signerat Brummit, säkring, längd 28 cm

Vapen/Medaljer

Monter 18

470121 - Nyckelpistol signerad Brummit
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Nyckelpistol signerad Brummit

Budhistorik (9 bud)
3485507
3 400
3483180
3 200
3473216
3473600
3473216
2 800

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 21:09
AKTUELLT BUD SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer