Brittisk slaglåsrevolver

469782

SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, 1850-tal, pipa med kontrollstämplar, fem-skotts trumma, kaliber ca 9,2 mm, stomme med graverad dekor, nätskuren valnötskolv, längd 23 cm

Vapen/Medaljer

Monter 18

Brittisk slaglåsrevolver

Budhistorik (36 bud)
3498785
9 000
3498739
8 800
3498738
8 600
3498730
8 400
3498729
8 200

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.