Brittisk slaglåsrevolver

Föregående | Översikt | Nästa

469782

SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, 1850-tal, pipa med kontrollstämplar, fem-skotts trumma, kaliber ca 9,2 mm, stomme med graverad dekor, nätskuren valnötskolv, längd 23 cm

Vapen/Medaljer

Monter 19

469782 - Brittisk slaglåsrevolver
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Brittisk slaglåsrevolver

Budhistorik (8 bud)
3475792
3 600
3475223
3 400
3475791
3 400
3475223
3 200
3475222
2 400

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 12:06
AKTUELLT BUD SEK:
3 600
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer