Krutflaska

Föregående | Översikt | Nästa

469421

KRUTFLASKA, 1600-tal, triangulär form klädd med skinn, järnbeslag, höjd 26 cm

slitage

Vapen/Medaljer

Monter 16

469421 - Krutflaska
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Krutflaska

Budhistorik (4 bud)

3486502
2 800
3486434
2 600
3477173
2 400
3475096

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 16:12
AKTUELLT BUD SEK:
2 800
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer