Krutflaska

469421

KRUTFLASKA, 1600-tal, triangulär form klädd med skinn, järnbeslag, höjd 26 cm

slitage

Vapen/Medaljer

Krutflaska

Budhistorik (9 bud)
3499837
6 800
3499835
5 800
3499831
4 600
3497646
3492256
3 800

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.