Krutprovare

Föregående | Översikt | Nästa

469274

KRUTPROVARE, fransk, 1800-talets början, ändrad från militär flintlåspistol, signerad Ante Roberts, fjäderbelastat graderat mäthjul 1-12, stock med stålbeslag, längd 27 cm

Vapen/Medaljer

Monter 18

469274 - Krutprovare
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Krutprovare

Budhistorik (2 bud)

3491784
2017-09-22 00:24:45
3491775
2017-09-22 00:17:55

2 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 20:56
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer