Snapplåspistol

Föregående | Översikt | Nästa

469246

SNAPPLÅSPISTOL, albansk, s.k. råttsvanspistol, 1800-tal, med flintsnapplås, stock helt i mässing med graverad dekor, längd 53 cm

skador

Vapen/Medaljer

Monter 16

469246 - Snapplåspistol
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Snapplåspistol

Budhistorik (4 bud)

3484753
3484464
3480337
3478925

2 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 11:02
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer