Snapplåspistol

469246

SNAPPLÅSPISTOL, albansk, s.k. råttsvanspistol, 1800-tal, med flintsnapplås, stock helt i mässing med graverad dekor, längd 53 cm

skador

Vapen/Medaljer

Snapplåspistol

Budhistorik (11 bud)
3498489
2 600
3497189
2 400
3497498
2 400
3497189
3484753

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.