Flintlåspistol

Föregående | Översikt | Nästa

469211

FLINTLÅSPISTOL, brittisk, signerad Fox & Co, avskruvbar pipa, kaliber ca 11 mm, kammaren med besiktningsstämplar, graverat boxlås med signatur, valnötskolv med inläggingar av silvertråd, längd 19,5 cm

korrosion

Vapen/Medaljer

Monter 18

469211 - Flintlåspistol
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Flintlåspistol

Budhistorik (1 bud)

3484754
2017-09-19 15:37:21

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 14:32
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer