Flintlåspistol

469211

FLINTLÅSPISTOL, brittisk, signerad Fox & Co, avskruvbar pipa, kaliber ca 11 mm, kammaren med besiktningsstämplar, graverat boxlås med signatur, valnötskolv med inläggingar av silvertråd, längd 19,5 cm

korrosion

Vapen/Medaljer

Monter 18

Flintlåspistol

Budhistorik (13 bud)
3499194
3 800
3496177
3 600
3496177
3 200
3497313
3496177
2 800

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.