Slaglåspistol bock

Föregående | Översikt | Nästa

469067

SLAGLÅSPISTOL, 1840-tal, dubbelpipig bockmodell, oktagonala pipor, kaliber 12,5 mm, bakåtvänt lås med graverad dekor, dubbla avtryckare, laddstock i hank, valnötskolv, längd 33 cm

Skador, korrosion, slitage

Vapen/Medaljer

Monter 24

469067 - Slaglåspistol bock
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Slaglåspistol bock

Budhistorik (2 bud)

3481500
2017-09-18 15:03:36
3480653
2017-09-18 08:58:22

2 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 19:03
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer