Slaglåspistoler par

Föregående | Översikt | Nästa

468523

SLAGLÅSPISTOLER, 1 par, irländska, 1800-talets början, signerade Corgan Limerick, senare oktagonala avskruvbara pipor med signatur besiktningsstämplar och EIC-stämpel, graverade lås med sidohanar, nätskurna valnötskolvar med kolvgömma, längd 17 cm

Vapen/Medaljer

Monter 24

468523 - Slaglåspistoler par
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Slaglåspistoler par

Budhistorik (4 bud)

3490965
3490935
1 400
3484317
3477228

2 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 11:34
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer