Whitney revolver

Föregående | Översikt | Nästa

468292

SLAGLÅSREVOLVER, amerikansk, Whitney Navy, 2nd model, pipa stämplad: E. WHITNEY N. HAVEN, kaliber .36, längd 34 cm

slitage

Vapen/Medaljer

Monter 19

468292 - Whitney revolver
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Whitney revolver

Budhistorik (14 bud)
3485512
7 000
3484668
6 800
3479923
6 600
3479317
6 400
3477277
6 200

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 18:34
AKTUELLT BUD SEK:
7 000
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer