Whitney revolver

468292

SLAGLÅSREVOLVER, amerikansk, Whitney Navy, 2nd model, pipa stämplad: E. WHITNEY N. HAVEN, kaliber .36, längd 34 cm

slitage

Vapen/Medaljer

Visas på begäran

Whitney revolver

Budhistorik (50 bud)
3500425
19 500
3500417
19 000
3500404
18 500
3500395
18 000
3500400
18 000

Slutpris SEK:
19 500
1 905 EUR, 2 229 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.