Slaglåsrevolver Colt Army

Föregående | Översikt | Nästa

468232

SLAGLÅSREVOLVER, amerikansk, Colt 1860 Army, kaliber .44, text på pipan: ADDRESS COL. SAMl COLT NEW-YORK U.S. AMERICA, på stommen stämplat Colts patent, kolv av valnöt, längd 34 cm

slitage, korrosion

Vapen/Medaljer

Monter 19

468232 - Slaglåsrevolver Colt Army
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Slaglåsrevolver Colt Army

Budhistorik (16 bud)
3484946
9 000
3484532
8 800
3484945
8 600
3484532
8 400
3484943
8 200

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 12:36
AKTUELLT BUD SEK:
9 000
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer