Brittisk slaglåsrevolver

Föregående | Översikt | Nästa

468007

SLAGLÅSREVOLVER, brittisk,1800-talets mitt, oktagonal pipa, kaliber 10 mm, 6-skottstrumma, graverat boxlås med överliggande hane, nätskuren kolv, längd 30 cm

korrosion, kolvspricka, lagning

Vapen/Medaljer

Monter 19

468007 - Brittisk slaglåsrevolver
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Brittisk slaglåsrevolver

Budhistorik (2 bud)

3477836
2017-09-17 06:37:37
550
3475269
2017-09-16 10:16:52

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 14:06
AKTUELLT BUD SEK:
550
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer