Pistoltrombon

Föregående | Översikt | Nästa

466845

SLAGLÅSTROMBON, brittisk, omkring 1800, ändrad från flintlås, signerad Nicholson, London, i brons, pipa med kontrollstämplar, underliggande fjäderbelastad bajonett, signerat och graverad boxlås, hansäkring, valnötskolv, längd 29 cm

Vapen/Medaljer

Monter 24

466845 - Pistoltrombon
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Pistoltrombon

Budhistorik (6 bud)
3487143
3 200
3484062
3477603
2 800
3477602
2 600
3477601

2 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 12:42
AKTUELLT BUD SEK:
3 200
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer