Flintlåspistol

466593

FLINTLÅSPISTOL, 1800-tal, för den orientaliska marknaden, pipa med dekorerat kammarstycke, graverat lås, helstock med dekor av mässingstråd och pärlemor, längd 39 cm

slitage

Vapen/Medaljer

Flintlåspistol

Budhistorik (9 bud)
3481723
1 800
3498329
1 700
3481723
1 600
3498328
3481723
1 400

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.