Slaglåspistol

465455

SLAGLÅSPISTOL, brittisk, 1800-talets mitt, kannelerad avskruvbar pipa med stämplar, kaliber 10,5 mm, graverat boxlås i vitmetall, nätskuren valnötskolv med tumplåt i silver, längd 17,5 cm

Vapen/Medaljer

Monter 18

Slaglåspistol

Budhistorik (21 bud)
3499331
5 200
3499328
5 000
3499325
4 800
3499321
4 600
3499323
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.