Slaglåspistol

465299

SLAGLÅSPISTOL, 1800-talets början, Liège-stämplad pipa med oktagonalt kammarstycke, kaliber ca 12,8 mm, graverad hane, halvstock med graverade järnbeslag, längd 36 cm

omstockad

Vapen/Medaljer

Slaglåspistol

Budhistorik (7 bud)
3499541
2 400
3494436
3494435
1 800
3494432
1 700
3494430
1 600

Slutpris SEK:
2 400
218 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.