Flintlåspistol 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

465273

FLINTLÅSPISTOL, 1700-talets mitt, pipa med smedstämpel, kaliber 19 mm, stock i valnöt med mässingsbeslag, längd 52 cm

Vapen/Medaljer

Monter 24

465273 - Flintlåspistol 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Flintlåspistol 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
3480139
4 200
3484298
4 200
3480139
3479401
3477948

3 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 14:28
AKTUELLT BUD SEK:
4 200
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer