Dha

465104

DHA, Burma/Thailand, 1900-tal, fäste och balja med dekorerad silverplåt, längd 91 cm
Proveniens Rashammar

Vapen/Medaljer

Visas på begäran

Dha

Budhistorik (11 bud)
3500935
3 600
3490573
3 400
3490573
3 200
3498814
3490573
2 800

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.