Dha

Föregående | Översikt | Nästa

465104

DHA, Burma/Thailand, 1900-tal, fäste och balja med dekorerad silverplåt, längd 91 cm
Proveniens Rashammar

Vapen/Medaljer

Monter 11

465104 - Dha
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Dha

Budhistorik (5 bud)
3490573
2 400
3489842
450
3487169
3484960
3474577

2 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 21:18
AKTUELLT BUD SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer