Pedang Lurus Java

Föregående | Översikt | Nästa

464923

PEDANG LURUS, Java, 1800-talets slut, damaskerad klinga, försilvrat fäste och balja med växtdekor, längd 66 cm
Proveniens Rashammar

Skador, korrosion

Vapen/Medaljer

Monter 27

464923 - Pedang Lurus Java
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Pedang Lurus Java

Budhistorik (2 bud)

3480353
2017-09-18 00:10:13
3480352
2017-09-18 00:10:06

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 12:18
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer