Tulwar

464876

TULWAR, indisk, 1900-tal, klinga med etsad dekor, stålfäste med försilvrad dekor, längd 81 cm
Proveniens Rashammar

Vapen/Medaljer

Visas på begäran

Tulwar

Budhistorik (5 bud)
3491413
3491412
750
3491411
700
3491408
3485782

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.