Stångvapen Thailand

Föregående | Översikt | Nästa

464854

STÅNGVAPEN, 1 par, Thailand/Laos, böjda klingor med stålskuren dekor, fästen med dekorerade beslag i låglödigt silver och trä, längd 75 cm
Proveniens Rashammar

smärre skador

Vapen/Medaljer

Monter 27

464854 - Stångvapen Thailand
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Stångvapen Thailand

Budhistorik (5 bud)
3490572
3 200
3484944
3478709
1 900
3478707
3474585

2 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 19:22
AKTUELLT BUD SEK:
3 200
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer