Snapplåspistol

464767

SNAPPLÅSPISTOL, Balkan, 1800-tal, pipa med oktagonalt kammarstycke, flintsnapplås, helstock med mässingsklädd kolv, längd 50 cm
Proveniens Rashammar

stockskador

Vapen/Medaljer

Snapplåspistol

Budhistorik (9 bud)
3499818
3 600
3497601
3 400
3497601
3499805
2 800
3497601
2 600

Slutpris SEK:
3 600
327 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.