Slaglåspistol

464490

SLAGLÅSPISTOL, svensk, m/1850 flankör, Huskvarna faktori 1851, no 462, med löskolv, längd 46 cm

slitage lagningar

Vapen/Medaljer

Monter 25

Slaglåspistol

Budhistorik (10 bud)
3494320
4 800
3497626
4 600
3494320
4 400
3480190
4 200
3480033

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.