Slaglåspistol

Föregående | Översikt | Nästa

464490

SLAGLÅSPISTOL, svensk, m/1850 flankör, Huskvarna faktori 1851, no 462, med löskolv, längd 46 cm

slitage lagningar

Vapen/Medaljer

Monter 25

464490 - Slaglåspistol
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Slaglåspistol

Budhistorik (7 bud)
3480190
4 200
3480033
3479549
3 800
3477708
3 600
3474421

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 10:20
AKTUELLT BUD SEK:
4 200
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer