Jambiya

Föregående | Översikt | Nästa

464448

JAMBIYA, Jemen, 18/1900-tal, böjd klinga, fäste och balja en suite i låglödigt silver med blomdekor, längd 25 cm
Proveniens Rashammar

korrosion, bucklor

Vapen/Medaljer

Monter 26

464448 - Jambiya
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Jambiya

Budhistorik (2 bud)

3484927
2017-09-19 17:35:51
550
3483763
2017-09-19 08:52:01
500

3 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 15:02
AKTUELLT BUD SEK:
550
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer