Dolk turkisk

Föregående | Översikt | Nästa

464301

DOLK, turkisk, 1800-tal, böjd damaskerad klinga, fäste och balja i dekorerat låglödigt silver, längd 34,5 cm
Proveniens Rashammar

Vapen/Medaljer

Monter 26

464301 - Dolk turkisk
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Dolk turkisk

Budhistorik (3 bud)

3476914
1 700
3484954
1 600
3476914

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 20:25
AKTUELLT BUD SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer