Brittisk slaglåsrevolver

Föregående | Översikt | Nästa

463251

SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, pepperbox märkt John Blisset, 321 High Holborn London, Improved Revolving Pistol, (på den addressen 1835-47), 6 numrerade pipor i ett knippe, kaliber ca 11,5 mm, London-stämplar, graverad stomme i vitmetall, kolvsidor av valnöt, längd 22 cm

Vapen/Medaljer

Monter 19

463251 - Brittisk slaglåsrevolver
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Brittisk slaglåsrevolver

Budhistorik (7 bud)
3483881
4 800
3484800
4 600
3483881
4 400
3484656
4 200
3483881

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 13:28
AKTUELLT BUD SEK:
4 800
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer