Uniformsvärja

Föregående | Översikt | Nästa

463115

SABEL, svensk, "uniformsvärja" m/1824 för sjöofficer, klinga med blånerad och förgylld dekor, kappa med delfinhuvud och kavel i ben, längd 84 cm

slitage

Vapen/Medaljer

Rum 15

463115 - Uniformsvärja
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Uniformsvärja

Budhistorik (5 bud)
3485195
3485194
3484922
3484313
750
3473310

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 14:24
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer