Slaglåspistol August Lindell

Föregående | Översikt | Nästa

462579

SLAGLÅSPISTOL, svensk, 1860-tal, oktagonal räfflad damaskerad pipa, kaliber 12 mm, ställbart tryck, signerad August Lindell C:G:Stad, kolv i valnöt, längd 42 cm

omstockad

Vapen/Medaljer

Monter 24

462579 - Slaglåspistol August Lindell
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Slaglåspistol August Lindell

Budhistorik (3 bud)

3479839
2 400
3477717
1 800
3476202

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 21:22
AKTUELLT BUD SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer