Slaglåsrevolver brittisk

Föregående | Översikt | Nästa

462573

SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, s.k. pepperbox, 1800-talets mitt, 6 pipor i ett knippe med proof-stämplar, kaliber ca 9 mm, graverad stomme signerad G Hanson Doncaster, nätskuren kolv, längd 19,5 cm

korrosion, trumspärr defekt

Vapen/Medaljer

Monter 19

462573 - Slaglåsrevolver brittisk
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Slaglåsrevolver brittisk

Budhistorik (3 bud)

3483899
3478876
3476195

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 20:29
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer