Skjutkäpp

Föregående | Översikt | Nästa

461412

LUFTGEVÄRSKÄPP, (Aircane), brittisk, 1800-talets andra hälft, John Blanch & Son, London, svartlackerad med krycka i ben, i schatull med tillbehör och pump, schatull i mahogny med etikett i locket

smärre slitage, spricka i benet

Vapen/Medaljer

Monter 17

461412 - Skjutkäpp
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Skjutkäpp

Budhistorik (2 bud)

3476146
2017-09-16 15:38:25
14 000
3474957
2017-09-16 07:35:44
10 500

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 19:24
AKTUELLT BUD SEK:
14 000
Utropspris SEK:
25 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer