Tändnålspistol

Föregående | Översikt | Nästa

460729

TÄNDNÅLSPISTOL, 1840-tal, oktagonal räfflad pipa, numrerad 1932, spännarm på höger sida, kaliber 8 mm, valnötskolv med nätskuren kolv, längd 34 cm

kolvspricka

Vapen/Medaljer

Monter 18

460729 - Tändnålspistol
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Tändnålspistol

Budhistorik (4 bud)

3478645
3 200
3477772
3477675
3477181

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 11:40
AKTUELLT BUD SEK:
3 200
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer