Kindjal rysk

Föregående | Översikt | Nästa

458538

KINDJAL, rysk, omkring 1900, klinga med blodrännor och smedstämpel, fäste och balja en suite i silver med niellodekor, märkt Kaukasus, baljan stämplad, längd 58 cm
Proveniens Rashammar

Vapen/Medaljer

Monter 26

458538 - Kindjal rysk
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Kindjal rysk

Budhistorik (1 bud)

3485806
2017-09-19 22:15:31

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 17:08
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer