Kriser Sumatra

458502

KRISER 3 st, Sumatra, damaskerade klingor, fästen i trä och ben, baljor klädda i mässingsplåt varav 1 försilvrad
Proveniens Rashammar

smärre skador

Vapen/Medaljer

Monter 26

Kriser Sumatra

Budhistorik (5 bud)
3497479
1 600
3497556
1 600
3497479
3495954
1 300
3480357

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.