Kriser Sumatra

Föregående | Översikt | Nästa

458502

KRISER 3 st, Sumatra, damaskerade klingor, fästen i trä och ben, baljor klädda i mässingsplåt varav 1 försilvrad
Proveniens Rashammar

smärre skador

Vapen/Medaljer

Monter 26

458502 - Kriser Sumatra
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Kriser Sumatra

Budhistorik (1 bud)

3480357
2017-09-18 00:11:48

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 12:34
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer