Kris Madura

Föregående | Översikt | Nästa

458390

KRIS, Madura, vågig damaskerad klinga, skulpterat fäste i ben, mendak, balja klädd i mässingsplåt, längd 47 cm
Proveniens Rashammar

nagg

Vapen/Medaljer

Monter 26

458390 - Kris Madura
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Kris Madura

Budhistorik (2 bud)

3479818
2017-09-17 20:08:16
3473177
2017-09-15 15:12:10

2 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 10:18
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer