Kris Madura

Föregående | Översikt | Nästa

458261

KRIS, Madura, damaskerad klinga med förgylld dekor, skulpterat fäste i ben, mendak besatt med stenar, balja klädd i silverplåt, längd 45 cm
Proveniens Rashammar

Vapen/Medaljer

Monter 26

458261 - Kris Madura
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Kris Madura

Budhistorik (5 bud)
3478633
2 400
3479754
3478633
3473182
3473181

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 10:28
AKTUELLT BUD SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer