Slaglåsstudsare

456140

SLAGLÅSSTUDSARE, belgisk, 1800-talets andra hälft, signerad Lepage a Liège, oktagonal pipa, kaliber ca 14 mm, bladsikte, graverade och signerade bakåtvända lås, helstock i valnöt med stålbeslag och hornnäsa, kolvlåda, längd 114 cm

Vapen/Medaljer

Slaglåsstudsare

Budhistorik (12 bud)
3499786
4 600
3499619
4 400
3499472
4 200
3492290
3492290
3 600

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.