Slaglåsstudsare

Föregående | Översikt | Nästa

456140

SLAGLÅSSTUDSARE, belgisk, 1800-talets andra hälft, signerad Lepage a Liège, oktagonal pipa, kaliber ca 14 mm, bladsikte, graverade och signerade bakåtvända lås, helstock i valnöt med stålbeslag och hornnäsa, kolvlåda, längd 114 cm

Vapen/Medaljer

Rum 15

456140 - Slaglåsstudsare
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Slaglåsstudsare

Budhistorik (4 bud)

3477612
2 800
3477611
2 600
3477599
3474427
1 800

3 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 16:02
AKTUELLT BUD SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer