Slaglåsgevär dubbelpipigt

Föregående | Översikt | Nästa

456124

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-talets andra hälft, dubbelpipigt, damaskerade pipor, bakåtvända lås med graverad dekor, skuren halvstock med dekor av hjorthuvud, längd 122 cm

slitage smärre trälagning

Vapen/Medaljer

Rum 15

456124 - Slaglåsgevär dubbelpipigt
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Slaglåsgevär dubbelpipigt

Budhistorik (9 bud)
3474407
1 800
3480367
1 700
3474407
1 600
3477605
3474407
1 400

3 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 16:36
AKTUELLT BUD SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer