Brittisk slaglåsrevolver

455640

SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, 1840-tal, pipa och trumma med kontrollstämplar, graverad stomme i vitmetall, femskottstrumma, kaliber ca 11 mm, längd 29 cm

Vapen/Medaljer

Monter 19

Brittisk slaglåsrevolver

Budhistorik (15 bud)
3499882
5 800
3499884
5 600
3499882
5 400
3499883
5 200
3499882
5 000

Slutpris SEK:
5 800
567 EUR, 663 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.