Brittisk slaglåsrevolver

Föregående | Översikt | Nästa

455640

SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, 1840-tal, pipa och trumma med kontrollstämplar, graverad stomme i vitmetall, femskottstrumma, kaliber ca 11 mm, längd 29 cm

Vapen/Medaljer

Monter 19

455640 - Brittisk slaglåsrevolver
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Brittisk slaglåsrevolver

Budhistorik (1 bud)

3475765
2017-09-16 13:08:05
600

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 16:24
AKTUELLT BUD SEK:
600
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer