Slaglåsrevolver

455635

SLAGLÅSREVOLVER, 1800-tal, 4 pipor i knippe, kaliber ca 15,5 mm, kolv i mässing, längd 28 cm

kompletterad, korrosion, lagningar

Vapen/Medaljer

Slaglåsrevolver

Budhistorik (15 bud)
3498371
4 200
3498378
4 200
3498371
3497386
3 800
3498368
3 800

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.