Slaglåsrevolver

Föregående | Översikt | Nästa

455635

SLAGLÅSREVOLVER, 1800-tal, 4 pipor i knippe, kaliber ca 15,5 mm, kolv i mässing, längd 28 cm

kompletterad, korrosion, lagningar

Vapen/Medaljer

Monter 19

455635 - Slaglåsrevolver
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Slaglåsrevolver

Budhistorik (7 bud)
3479126
3479124
2 400
3477103
3474397
3474367
1 900

2 dagar kvar
Avslutas: 2017-09-24 kl 10:26
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer