Brittisk slaglåsrevolver

454982

SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, 1800-talets mitt, brittiska kontrollstämplar, graverad stomme, sexskottstrumma, överliggande hane, nätskuren kolv, längd 24,5 cm

Vapen/Medaljer

Brittisk slaglåsrevolver

Budhistorik (15 bud)
3501940
4 800
3501909
4 600
3501744
4 400
3499337
4 200
3499337
3 800

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.